środa, 30 marca 2016

Butt on fire workout

Monotonia potrafi zanudzić i odebrać energie do dalszej pracy, dlatego tak ważne jest by nasz trening był zróżnicowany. Dzisiaj mam dla Was różne propozycje ćwiczeń, z których możecie dowolnie skompletować zestaw treningowy na pośladki.

1. Mój ukochany Gymbreak, uważam że daje najlepsze efekty.
Jeżeli dopiero zaczynacie ćwiczyć polecam na początku robić tylko jeden set i dopiero po przynajmniej 3 dniach całość bo inaczej możecie mieć ostre zakwasy (mówie z własnego doświadczenia :p)
2. Ćwicz z instagramem
Na instagramie możemy znaleźć wiele profili na których publikowane są tylko ćwiczenia na daną partię ciała. Gdy nie mam zbyt dużo czasu na trening wybieram jeden filmik i robię taki 3min set. 
Profile które obserwuje:
@SQUATGUIDE    @HOMESPUN
     
 @HOMESQUAT     @SQUAT_CLIPS 
    
3. Ćwiczenia na pośladki od A do Z 
Ćwiczenia na pośladki od A do Z (<-klik) to wszystkie podstawowe ćwiczenia na pośladki, skompletowane przez Kasie Bigos z hellozdrowie w jeden post.  Idealne by skompletować pierwszy trening.
 4. Squat challenge 
Dość popularny, bardzo szybki i dający dobre efekty - niestety tylko przy dobrej technice o którą u większości osób zaczynających przygodę ze squatami ciężko. Dlatego odsyłam Was do postu na hellozdrowie [klik] w którym Kasia Bigos opisuje prawidłową technikę przysiadów.
A tutaj kalendarz z rozpisanym squatowym wyzwaniem. 

Kto podejmuje wyzwanie razem ze mną? :D 
Dajcie znać w komentarzach i piszcie z czego składają się wasze treningi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz